JCD0548D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCD0548D15
JLCPCB Part #
C5659267
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 15V 167mA 2 36V~72V 5W 81% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS