EML15US48-E
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
EML15US48-E
JLCPCB Part #
C6191077
Package
DIP,65x33.3mm
Description
1 15W 320mA 48V 82% 85VAC~264VAC DIP,65x33.3mm AC-DC Power Modules ROHS