JCB0305S15
Extended
MFR.Part #
JCB0305S15
JLCPCB Part #
C6281215
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 3W 4.5V~9V 74% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS