C322C105J60C350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C322C105J60C350
JLCPCB Part #
C5357818
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V 1uF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS