C242A103J20A201
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C242A103J20A201
JLCPCB Part #
C328816
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 10nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS