C823D222J90C000
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C823D222J90C000
JLCPCB Part #
C5121890
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2nF 2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS