SMAJ30CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ30CAJ
JLCPCB Part #
C20140222
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 30V 36.54V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS