WF04P7500FTL
MFR.Part #
WF04P7500FTL
JLCPCB Part #
C7117118
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS