SG73S1ERTTP1202F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1202F
JLCPCB Part #
C6221300
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS