WR08X7151FTL
MFR.Part #
WR08X7151FTL
JLCPCB Part #
C170957
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS