WR04X7500FTL
MFR.Part #
WR04X7500FTL
JLCPCB Part #
C168246
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS