WR20X684JTL
MFR.Part #
WR20X684JTL
JLCPCB Part #
C172255
Description
-55℃~+155℃ 200V 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS