SR06X33R0FTL
MFR.Part #
SR06X33R0FTL
JLCPCB Part #
C7368857
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS