WR02X1000FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR02X1000FTL
JLCPCB Part #
C367410
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS