MR06X33R0FTL
MFR.Part #
MR06X33R0FTL
JLCPCB Part #
C5777733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS