WLAC293AZ0K47NLB
MFR.Part #
WLAC293AZ0K47NLB
JLCPCB Part #
C3248760
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
3A 47nH 5.6mΩ ±10% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS