WR08X2612FTL
MFR.Part #
WR08X2612FTL
JLCPCB Part #
C170860
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS