TPA73R190M
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TPA73R190M
JLCPCB Part #
C691652
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 190mΩ@10V 2.3pF 2.5V 20A 34W 40nC@10V 730V TO-220F-3 MOSFETs ROHS