TTD40P03AT
MFR.Part #
TTD40P03AT
JLCPCB Part #
C883500
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 2.4V 2.5nF 254pF 30V 32mΩ@4.5V 40A 50nC@10V 60W TO-252-2 MOSFETs ROHS