TTB115N08A
MFR.Part #
TTB115N08A
JLCPCB Part #
C691695
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 112nC@10V 115A 200W 261pF 3V 6.4mΩ@10V 6.65nF 80V TO-263-2 MOSFETs ROHS