TTD30P03AT
MFR.Part #
TTD30P03AT
JLCPCB Part #
C691663
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.7V 17mΩ@10V 2.087nF 216pF 30A 30V 41nC@10V 60W P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS