TTP85N08AA
MFR.Part #
TTP85N08AA
JLCPCB Part #
C691699
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 157W 219pF 4V 5.585nF 85A 85V 8mΩ@10V 92nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS