TPD50R400C
MFR.Part #
TPD50R400C
JLCPCB Part #
C329333
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14.5nC@10V 400mΩ@10V 4V 4pF 500V 587pF 63W 7A TO-252-2 MOSFETs ROHS