TPP80R270M
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TPP80R270M
JLCPCB Part #
C883498
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7768nF 151W 17A 2.01pF 270mΩ@10V 38.5nC@10V 4.5V 41.25pF 800V TO-220 MOSFETs ROHS