TSJ10N10AT
Extended
Manufacturer
WUXI UNIGROUP MICRO
MFR.Part #
TSJ10N10AT
JLCPCB Part #
C691716
Package
SOIC-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.134nF 1.1V 10.3pF 100V 11nC@10V 19mΩ@10V 3.1W 8A SOIC-8 MOSFETs ROHS