TTD90N03AT
MFR.Part #
TTD90N03AT
JLCPCB Part #
C329306
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 103W 2.4V 30V 331pF 4.184nF 62nC@0V 7mΩ@4.5V 90A N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS