O24Q1102M06DL23060
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O24Q1102M06DL23060
JLCPCB Part #
C216488
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 400V ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS