C242A102J05L200A10
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C242A102J05L200A10
JLCPCB Part #
C18174183
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 1nF Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS