C352E224JC2L230A10
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C352E224JC2L230A10
JLCPCB Part #
C18174299
Package
Plugin,P=10mm
Description
220nF 250V Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS