O22Q1102M06EL25010
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O22Q1102M06EL25010
JLCPCB Part #
C18174248
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 300V Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS