C50Q3205KF2L230210
MFR.Part #
C50Q3205KF2L230210
JLCPCB Part #
C216482
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
2uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS