O21G2331K06DL25010
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O21G2331K06DL25010
JLCPCB Part #
C18174221
Package
Plugin,P=10mm
Description
330pF 400V Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS