C352S104J07L230A60
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
C352S104J07L230A60
JLCPCB Part #
C18174463
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100nF 450V Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS