O22Q1681K06EL25010
Extended
Manufacturer
WQC
MFR.Part #
O22Q1681K06EL25010
JLCPCB Part #
C18174245
Package
Plugin,P=10mm
Description
300V 680pF Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS