C312G224J10L230A60
MFR.Part #
C312G224J10L230A60
JLCPCB Part #
C18174479
Package
Plugin,P=10mm
Description
220nF 400V Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS