C50Q3105KD7L230210
MFR.Part #
C50Q3105KD7L230210
JLCPCB Part #
C216474
Package
Plugin,P=15mm
Description
1uF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS