C50Q3335KF2L230210
MFR.Part #
C50Q3335KF2L230210
JLCPCB Part #
C216484
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
3.3uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS