HGK3AF103MH2B3.6W
MFR.Part #
HGK3AF103MH2B3.6W
JLCPCB Part #
C523857
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 1kV 7.5mm Y5V Plugin,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS