HGK3AB102KG2BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HGK3AB102KG2BW
JLCPCB Part #
C2905800
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 1nF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS