HMB471KG3BW
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
HMB471KG3BW
JLCPCB Part #
C2905898
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+125℃ 250V、400V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS