W372S104JJ6TCC90EC
MFR.Part #
W372S104JJ6TCC90EC
JLCPCB Part #
C22378729
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 450V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS