W312J105JN9L00E0HC
MFR.Part #
W312J105JN9L00E0HC
JLCPCB Part #
C21547620
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 630V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS