W313A474KM8SE1A0FW
MFR.Part #
W313A474KM8SE1A0FW
JLCPCB Part #
C21390154
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS