W372S223JJ6L00B00C
MFR.Part #
W372S223JJ6L00B00C
JLCPCB Part #
C22378709
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 450V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS