W212J224KJ6L00A0DW
MFR.Part #
W212J224KJ6L00A0DW
JLCPCB Part #
C20625310
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS