W222A223KD5L00A00A
MFR.Part #
W222A223KD5L00A00A
JLCPCB Part #
C22363873
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 22nF Metallized Polyester ±10% Plugin,P=5mm Film Capacitors ROHS