W143D102KN6L00A00C
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W143D102KN6L00A00C
JLCPCB Part #
C22362710
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1nF 2kV ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS