W372S474JM8K6090EC
MFR.Part #
W372S474JM8K6090EC
JLCPCB Part #
C22378669
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS