W212G684KN8L00B00C
MFR.Part #
W212G684KN8L00B00C
JLCPCB Part #
C20625321
Package
Plugin,P=20mm
Description
-55℃~+105℃ 400V 680nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=20mm Film Capacitors ROHS