W143D103KR8L00A00W
MFR.Part #
W143D103KR8L00A00W
JLCPCB Part #
C22362708
Package
Plugin,P=22mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 2kV ±10% 插件,P=22mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS